MENÜ
0
0
Yazılar
Vücudumuz, onu korumamız gereken en önemli emanettir bize. Hem hayatın anlamlı olması hem de gelecek yıllarımızın daha verimli ve sağlıklı...
Ağız sağlığınızın genel sağlığınızı etkilediği bir sır değildir, ancak bağlantı birçok insanın fark ettiğinden daha derindir.
Çocuğunuzu ne zaman diş hekimine getirilmesi gerektiğini ve ilk ziyareti için onu nasıl hazırlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz.
Günde en az iki kez dişlerin düzenli fırçalanması diş hekimlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir.
Diş telleri kullanırken ağız bakımı her zamankinden daha önemlidir. Diş telleri bazı benzersiz zorluklar ve endişeler yaratıyor
Ağız hijyenini sağlamak aslında birçoğumuzun kalıcı bir şekilde başarabileceği bir durumdur.
Ağız ve diş sağlığı bakımı nedendir bilinmez, her zaman geri plana atılır. Oysa bu davranış, sağlığına önem veren insanların yapmaması gereken bir hata olacaktır.
Damakların gelişmesinden kaynaklı yaygın kaşıntı 3 aydan itibaren başlayabilir. El altında hijyenik kaşıyıcılar bulundurulmalıdır.
Diş sağlığı belki de en çok göz ardı edilen konulardan biri. Oysa tam aksine en çok özen gösterilmesi gereken konudur diş sağlığı.
Çocuklarımızın hayatımızın en değerli varlıkları. Onlar için her şeyin en iyisini istiyor, sağlıkları ve mutlulukları için de ne gerekiyorsa yapmak istiyoruz.
Güvenli Alışveriş

Alışverişin tadını çıkarın.

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri ücretsiz kargo

Mobil Uygulama

Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.