MENÜ
0
0
360 Derece Elektrikli Diş Fırçasının Diğer Elektrikli Diş Fırçalarından Farkları Nelerdir?

Tarih: 2019-01-13 19:38


Çok küçük yaşlar itibariyle hayatımızda yer alan diş bakımı, çoğu zaman göz ardı edilen ama oldukça önemli bir konu.

Çok küçük yaşlar itibariyle hayatımızda yer alan diş bakımı, çoğu zaman göz ardı edilen ama oldukça önemli bir konu. Çünkü dişlerimiz ile ilgili sorun yaşamak, oldukça can sıkıcı olacaktır. Minimum düzeyde diş problemi yaşamak için ise henüz küçük yaşlardayken diş bakımına önem vermek gerekir. Tabi burada anne babalara da büyük bir görev düşer. Çünkü bu tür alışkanlıklar aileden çocuklara geçer. Yetişkinlerin de en az çocukları kadar bu konuda hassas davranması, en önemli davranış biçimi olacaktır. Bu alanda en iyi ve en faydalı imkânları kullanmalı, diş sağlığınıza önem vermeli ve hatta bunun için düzenli olarak diş hekimleri ile görüşmelisiniz.

Diş bakımında son yıllarda teknolojinin de önemli bir yer aldığını görüyoruz. Özellikle elektrikli diş fırçaları hayatımıza girerek önemli değişikliklere imza attı. Çünkü diş temizliği konusunda klasik manuel diş fırçalarına nazaren çok daha fazla performans gösteriyorlar. Hatta son dönemlerde hayatımıza giren yeni tasarım 360 derece dönen elektrikli diş fırçaları, üzerinde hassasiyet ile durulması gereken bir teknolojidir. Diş bakımınaönem veren, hatta bu önemi çocuklarında da bir alışkanlığa dönüştüren yetişkinler için 360 derece dönen diş fırçalarını inceliyoruz şimdi. Hep birlikte bu teknolojinin bize neler kattığını, katacağını görelim.

360 Derece Çift Taraflı Dönen Fırça Başlıklı Elektrikli Diş Fırçası Özellikleri

Diş sağlığının teknolojiden destek almaması mümkün değil. Diş fırçaları da bunun bir göstergesi. Son yıllarda elektrikli diş fırçalarınınavantajları keşfedildikçe bu tür alternatiflerin hızla yaygınlaştığını hep birlikte gördük. Ancak son zamanlarda elektrikli diş fırçalarına bir yenisi daha eklendi ve oldukça ses getirdi; 360 derece çift taraflı dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası… Peki, nedir bu 360 derece çift taraflı dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçasının özellikleri, ne tür farklılıkları var ve neden bu tür diş fırçalarını tercih etmeliyiz? İşte aradığınız tüm cevaplar…

1. En önemli farklılığı, diğer diş fırçası alternatiflerine göre daha derin bir diş temizliği yapıyor olmasıdır. Fırça teknolojisinin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak özel bir tasarım ürünü olması, dişlerinizin derin bir temizliğe tabi olmasını sağlıyor. İşte 360 derece çift taraflı dönme teknolojisi size bu eşsiz deneyimi yaşatıyor olacaktır. Klasik diş fırçaları ile bu temizliği yapmanız mümkün olmayabilir ya da çok uzun zaman alarak dişlerinizin zarar görmesine sebep olabilir. 360 derece çift taraflı dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası, hangi noktaları nasıl temizleyeceğini çok iyi bilir.

2. Üstelik bahsettiğimiz bu derin temizlik oldukça kısa sürede gerçekleşiyor. Diş fırçasının 2 adet karşılıklı dönebilen fırçası mevcuttur. Özel bir mekanizmayla dişi komple içine alarak temizleme işlemi gerçekleştirir. Bu da sizin için saniyeler içerisinde diş temizliğini bitirmeniz demektir.

3. Derin bir diş temizliğisadece saniyeler içerisinde gerçekleşirken ayı anda diş etlerinize masaj yapılmasına ne dersiniz? Belki siz o anda çok farkına dahi varmayacaksınız ama diş etleriniz bu özel masaj sistemi sayesinde rahatlayacak ve dişleriniz de buna bağlı olarak daha sağlıklı görünecek. Ayrıca bu işlem dişlerinizin de kuvvetlenmesi anlamına gelecektir.

4. 360 derece çift taraflı dönenelektrikli diş fırçaları, klasik elektrikli ve manuel diş fırçalarından çok farklı bir teknolojiye sahiptir ve bu şekli ile diş plağı oluşumunu minimuma indirebilecektir. Çürükler ile baş etmek ise çok daha kolay olacaktır. Kısacası 360 derece çift taraflı dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası, diş bakımınızı sizi yormadan gerçekleştirecektir. Bugün pek çok diş hekiminin önerisi olan bu teknoloji, size zaman tasarrufu sağlarken, dişleriniz için de en iyisini sağlayacaktır.

5. Yedek başlıklar sayesinde tüm aile üyeleri bu teknolojiden faydalanabilir. Yani 360 derece çift taraflı dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası, farklı başlıklar ile tüm aile üyelerine diş sağlığı sunabilir.

Klasik Elektrikli Diş Fırçası ile Çift Taraflı 360 Derece Dönen Fırça Başlıklı Elektrikli Diş fırçası Karşılaştırması

Son yıllarda adeta bir trend haline gelen elektrikli diş fırçaları, her şeyden önce diş sağlığı için büyük bir avantajdır. Çünkü bilinen manuel diş fırçalarının doğru kullanılmazsa dişlerimizi temizlerken aynı zamanda diş etlerimize zarar da verdiği görülmüş, buna bir çözüm olarak ise elektrikli diş fırçaları piyasaya sürülmüştür. Dişlerin daha etkin bir şekilde, daha doğru, daha zahmetsizce ve daha hızlı bir şekilde temizlenmesi için geliştirilen bu cihazlar, günümüzde ise yerini bir üst teknoloji ürünü olan çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçalarına bırakmıştır. Çift taraflı 360 derece dönebilme kabiliyeti, klasik elektrikli diş fırçalarına farklı bir bakış açısı kazandırır. Bu yeni teknolojik fırçaların başlıkları, hem 360 derece dönebilmekte hem de tüm diş yüzeyini içine alarak derinlemesine bir diş temizliği sağlayabilmektedir. Bu sayede diş etlerine masaj yaparak aynı zamanda doğru diş fırçalama yöntemi sunarak diş sağlığını da desteklemektedir. Klasik elektrikli diş fırçaları, yuvarlak dönen bir başlıkla, manuel diş fırçalarına göre iyi bir diş temizliği gerçekleştirse de, çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı teknolojisine göre geride kalacaktır.

Bugün pek çok farklı markanın elektrikli diş fırçası modelleri ile karşılaşıyor ve pek çoğunda da sözde farklı özellikler görüyoruz. Ancak tüm bu alternatifler birbiri ile benzeşirken, çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası modeli rakipleri arasında hızlı bir şekilde sıyrılabiliyor. Çünkü bu teknoloji, diğer elektrikli alternatiflerin dışında bir kategori olarak anılmaktadır. Diş sağlığı açısından bakıldığında da etkileri oldukça farklı olduğundan, ayrıca değerlendirmek gerekir. Çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı diş fırçası seçenekleri arasında OOBRUSH gibi önemli alternatifler ise ilk akla gelenler arasında olacaktır. Dişlerine önem veren, ailesinin diş sağlığına önem veren herkesin de seçimi bu yönde olmalıdır. Eğer çocuklarınıza diş bakımı eğitimi veriyor ve onlar için en iyisini istiyorsanız, onlara iyi bir örnek olarak işe başlayabilirsiniz. OOBRUSH çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası ile dişleriniz için en iyisini yapacak, çocuklarınız için de iyi bir örnek olacaksınız.

Diş fırçalarının yarattığı aşınmalar gösteriyor ki bugüne kadar kullandığımız diş fırçaları, diş temizliğini gerçekleştirirken, aynı zamanda diş aşınmasına da sebep olmuştur. Yani diş sağlığımız için çabalarken, aynı zamanda da dişlerimize zarar da vermişiz bilmeyerek. Bunun üzerine geliştirilençift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçaları, bu sorunun ortadan kaldırılmasını amaçlamıştır. Nihayetinde de aktif kullanımda çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı diş fırçalarının diş aşınması gibi istenmeyen durumlara sebep olmadığını görüyoruz. Kısacası diş dostu bir teknoloji ile karşılaşıyoruz. Kötü deneyimlerin olumlu bir sonucu olarak ortaya çıkan bu diş fırçası teknoloji, artık diş sağlığının günlük temizlik ile kolayca sağlanabilmesini mümkün kılıyor. Siz de evinizde bu sağlığı tesis edebilirsiniz ama işe öncelikle bir çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası ile başlamanız gerek. Hangi marka, hangi model seçilmeli noktasında ise belli püf noktalar size yol gösterebilir.

Genel olarak elektrikli diş fırçalarında klasik manuel diş fırçalarına oranla daha yüksek fiyatlar görüyoruz. Çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı diş fırçalarının da fiyatları klasik alternatiflere oranla daha yüksek olacaktır. Ancak yedek başlıkların mevcut olması, uzun ömürlü cihazlar olmaları, aslında geniş çerçeveden bakınca fiyat farkının olmadığını gösteriyor. OOBRUSH gibi kendini kanıtlamış markaların çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı diş fırçaları, tam da aradığınız özellikleri sunabilir ve yedek başlıkları ile size avantaj sağlayabilir. Orta ve yumuşak başlık seçenekleri ile her diş eti tipine uygun bir teknoloji sunar. 6 ayda bir değiştirilen başlıklar ile dişlerinize zarar vermeden dişlerinizi temizleyebilirsiniz. Üstelik yalnızca 60 saniyededişinizin hem ön hem de arka yüzeyini aynı anda fırçalayarak diş temizliğinizi kusursuz yapacak, diş etinden dişe doğru fırçalama özelliği sayesinde diş eti çekilmelerinizin önüne geçerek aynı zamanda tartar oluşumunu engelleyecektir. Hem diş eti sağlığı, hem de diş sağlığı için siz de zaman kaybetmeden bir OOBRUSH çift taraflı 360 derece dönen fırça başlıklı elektrikli diş fırçası edinebilirsiniz. Tartarsız ve sağlıklı diş etlerine sahip dişlerinizin olması işte bu kadar kolay!
Güvenli Alışveriş

Alışverişin tadını çıkarın.

Ücretsiz Kargo

100 TL üzeri ücretsiz kargo

Mobil Uygulama

Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.