Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK İLKELERİ  ve GENEL İLKELER

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.disimesaglik.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Asay Sağlık Ürünleri Bilgisayar Yazılım Sa. Tic. LTD. ŞTİ ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.disimesaglik.com tarafında görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.disimesaglik.com ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, www.disimesaglik.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.disimesaglik.com sorumlu değildir.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile www.disimesaglik.com danışabilirsiniz.

 

Genel İlkeler

  • www.disimesaglik.com üzerinden satın alınan ürünler sadece www.disimesaglik.com?a iade edilebilir.
  • Ürünlerimiz ağız sağlığı ve hijyeni için tasarlanmış ürünler olması sebebiyle, ambalajının hiç açılmamış ve ilgili ürün/ürünlerin hiç ağız içerisinde denenmemiş olması şartı, iade süreci kapsamında değerlendirilebilecektir.  
  • www.disimesaglik.com  üzerinden satın alınan ürünler için ödeme kredi kartıyla, havaleyle ya da anlaşması olması durumunda kargo ile kapıda yapılabilir. Kargo ile kapıda ödeme yapılması durumunda masraf ALICI'ya ait olacaktır. 
  • www.disimesaglik.com üzerinden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
  • www.disimesaglik.com üzerinden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır. 
Yükleniyor...