Kargo, İade ve Garanti

 İade Koşulları
 

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık, kişisel bakım için kullanılar, kişiye özel olup, kişisel hijyeni sağlayanlar, ağız sağlığı ve bakımını destekleyen ürünleri iade edilemez.

Dişimesağlık platformundan tedarik edilen ürünler ağız içerisinde hiç kullanılmamış ve orijinal paketi hiç açılmamışsa ancak, teslim tarihinden itibaren on dört  (14) gün içerisinde iade edilebilir.

İade işleminden önce iletişim bilgileri kısmında belirtilen telefonlar aranarak durum bildirilmelidir.

İade sırasında ürünün faturası, iade formu, aksesuar ve ek parçaları da ürünle birlikte, ürüne ve ambalajına zarar gelmeyecek biçimde gönderilmelidir.

Ürün müşteri tarafından teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalarda, üretici/distribütör firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

İadelere ait ücret geri ödemesi, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolü yapıldıktan sonra işleme konulmaktadır. Ücret iadesi başlığı altında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Ücret İadesi

Havale/EFT ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, iade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade prosedürünün işleme konulduğu gün hesaplara geçmektedir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yapılmamaktadır.

Kredi kartılarına yapılan iadeler, disimesaglik.com'un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir.

Garanti Koşulları;
Dişime Sağlık bünyesinde satılan tüm elektronik ürünlerin 1 (bir) yıl teknik garantisi bulunmaktadır. Satın alımının üzerinden 1 yıl geçmiş ürünlerin arızalanması durumunda, Dişime Sağlık'ın belirleyeceği onarım ücretleri kapsamında gerekli ücretlendirmeler yapılacaktır. 

Kargo;

Dişime Sağlık'ın anlaşma sağladığı dağıtım firmalarıyla ilgili teslimatlar gerçekleştirilir.

Yükleniyor...