Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

AĞIZ DUŞLARI

Ağız Duşu Nedir - Nasıl Kullanılır?

Ağız Duşu Nedir - Nasıl Kullanılır?

 

Ağız duşu, diş aralarının ve ağız içerisindeki tüm bölgelerin tayzikli su ve hava püskürtme özelliği sayesinde bakımını yapabilen güçlü performansa sahip bir cihazdır. Diş fırçasının ve diş ipinin giremediği diş aralarını en etkin şekilde temizleyebilen ağız duşu, son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Daha önce diş ipine alternatif olarak önerilen ağız duşu, şimdilerde ağız sağlığımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Özellikle implant üstü protezlerin, sabit kronların ve köprülerin altında biriken ve zamanla ağız kokusuna sebep olan yemek artıklarının yok edilmesi anlamında artık ağız duşları diş hekimlerinin vazgeçilmezidir. ORALINN markası 2016 yılında bu ihtiyacı görmüş hem seyahatte hem de evde kullanılabilecek ORALINN Seyahat Tipi Ağız Duşu ve ORALINN Ev Tipi Ağız Duşu’nu hastaları ile buluşturmayı başarmıştır.

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre ağız duşu diş temizliğine yardımcı diş fırçalarına nazaran, plak oluşunu engellemede daha iyi bir performans sergilemektedir. ORALINN Ağız duşları, sahip olduğu Ortodontik ve Periodontal yedek uçlar sayesinde, ortodontik tedavi gören ve diş eti problemi yaşayan hastalar için rahatlıkla kullanabilir. Ağız kokusunun en önemli sebebi dil üzerinde biriken bakterilerdir. ORALINN Ağız duşlarının dil temizleyici aparatı ile dil üzeri kolaylıkla tayzikli su ile yıkanabilmektedir.

 

AĞIZ DUŞU NASIL KULLANILIR?

ORALINN, seyahatte ve banyoda rahatlıkla kullanabilecek iki farklı tipte ağız duşlarını hastalarına sunmaktadır. Ağız duşunun su haznesine, ılık su ile birlikte isteğe göre ağız çalkalama suyu da konulabilir. Su haznesine belirtilen miktarda sıvı yerleştirilmesinin ardından ağız duşuna uygun olan başlık takılır ve makina çalıştırılır. Makina, su ve havayı aynı anda basınçlı bir şekilde püskürterek ağız içerisinde en ulaşılması zor alanlara ulaşarak derinlemesine hijyen sağlar. ORALINN Ağız Duşlarının sahip olduğu standart uçlar, ortodondik uçlar ve peridontal uçlar, ağız içerisinde 360 derece dönebilme ve etkili basınçlı su püskürtme özellikleri sayesinde diş araları ve diş eti etkili bir şekilde temizlenebilmektedir.

Ağız duşu diş hekimlerinin tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. Özellikle implant sonrası protezleri, kronları, köprüleri olan veya tel tedavisi gören hastalar ile sık diş dizinimine sahip kişiler ve diş eti problemi yaşayanların ağız duşu kullanmaları ağız kokusunu gidermek ve diş çürümelerini engellemek için yararlı olacaktır.

Ev tipi ve seyahat tipi ağız duşu seçenekleri olan ORALINN ağız duşlarını incelemek için Ağız Duşları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...